Login

Register

Login

Register

Казка про маленьку ялинку

Казка про маленьку ялинку

Одного разу жила в лісі маленька ялиночка, яка хотіла швидше вирости, щоб стати справжньою Новорічною ялинкою і жити серед людей. Інші дерева, які були старшими, знали більше про життя з людьми і розповідали їй, що це не дуже вдала ідея бути навколо людей і її місце в лісі. Але маленька ялинка не бажала слухати, мрія жити серед людей не покидала її.

Якось  в ліс з’явилося  авто з якого вибігло двоє галасливих, веселих дітлахів. Вони приїхали з батьки шукати ялинку, щоб прикрасити нею свою оселю на Новорічні свята. Як тільки діти бачили маленьке ялинку, вони відразу ж полюбили це зелене деревце. Вони забрали його додому і поставили в своїй вітальні разом з великою кількістю новорічних прикрас. Як тільки декорації були завершені, дерево освітили десятками вогнів.

Наближався час Нового Року та Різдва, усі члени сім’ї дуже любили дивитися на зелену красуню. А ялинка раділа, коли бачила посмішки своїх нових друзів-людей, вона була впевнена, що дерева в лісі були не праві, вони не знають добре людей. Щоб ще більше здивувати людей ялинка пила багато води і все більше розпускала свої гілочки.

До закінчення свят маленька ялинка була головною окрасою у вітальні та у всьому домі. Але якось голочки дерева стали опадати. Ніхто не хотів більше дивитись на неї з захопленням. Після закінчення всіх свят сім’я вирішила упакувати деревце і занести його у підвал.

Тоді ялинці стало дуже сумно. Вона думала, що уже ніколи не побачить сонця і людей.

Після довгого очікування в темному, вологому підвалі маленьку ялинку витягли і знову посадили у грунт. Яка ж вона була щаслива знову опинитися у рідному грунті. Вона зрозуміла, що сім’я тримала її в підвалі, щоб зберегти її здоровою.

Наступного року ялиночка стала ще вищою, міцнішою та красивішою. Діти знову одягли її у барвисті кульки, лампочки, і тривала ця традиція з року в рік. Так ялиночка з лісу знайшла справжню сім’ю, дізналась, що таке людське добро та любов.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.