Login

Register

Login

Register

10 маловідомих фактів про Хелловін

10 маловідомих фактів про Хелловін

Ми уже неодноразово читали історію Хелловіну, думки людей з приводу “святкувати чи не святкувати”. І все ж думаємо, що це справа кожної людини особисто, занурюватися в релігійне коріння святкування дня усієї нечистої і вишукувати лише негатив, чи отримувати задоволення від перевдягання в чудернацькі костюми, солодких гостинців та позитивних емоцій, що несе в собі Хелловін.

1.Гостинець потрібно заслужити танцем.
Традиція переходу від дверей до дверей для святкування Дня усіх Святих сходить до Середньовіччя, але чи знаєте ви, що колись люди виконували більше, ніж прохання про цукерки? Відомо, що в свій час було заведено виконувати танці, пісні, молитви та п’єси, практику під назвою “mumming”, щоб отримати гостинці.

2. Капустяна ніч
Капустяна ніч – це альтернативна назва для свята. За даними американських соціальних служб, багато підлітків в північно-східній частині Сполучених Штатів ведуть цю жорстоку традицію збирати гнилі овочі і залишати їх біля дверей своїх сусідів.

3. Улюблене свято дітей
У 2013 році Бюро перепису населення США оцінило, що в Америці було 41 мільйон хитрощів саме від дітей у віці від 5 до 14 років. Це свято найбільше відзначають у дитячих садках, школах та коледжах.

4. Одягнений в трепет
Зараз американці готові більше, ніж коли-небудь, потрапити у дух Хелловіна. За даними Національної федерації роздрібної торгівлі, 64% громадян Америки відсвяткували свято у 2015 році, і витратили вони в середньому 74,34 $ на людину (дорослого) на цукерки, костюми та декор.

5. Солодке свято
День Святого Валентина більше не є найсолодшим національним святом – принаймні, коли мова йде про продаж цукерок. Більше шоколаду продають на Хелловін, як за день святого Валентина. 90 мільйонів фунтів шоколаду продаються лише за тиждень до Хелловіна.

6. Найпопулярніші костюми
Найпопулярнішими костюмами на Хелловін являються не костюми Вовкулаки або Дракули, а вбрання різних принцес, Білосніжки, Супермена та Бетмена.

7. Хелловін є другим найприбутковішим комерційним святом після Різдва.

8. Гарбузи
Найбільш великий гарбуз коли-небудь виміряний виростив Норм Крейвен, який встановив світовий рекорд у 1993 році з гарбузом у 836 фунтів.

9. Що символізують кольори
Чорний та оранжевий кольори, як правило, пов’язані з Хелловіном. Оранжевий – це символ сили і витривалості, а разом з коричневим і золотим – означає урожай та осінь. Чорний, як правило, символ смерті і темряви і виступає як нагадування, що Хеллвін колись був фестивалем, який позначив межі між життям і смертю.

10. Припускається, що свої початки традиції святкування Хелловіну беруть з 4000 років до нашої ери. Це означає, що Хелловін існує близько 6000 років.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.