Про нас

Tiny Heart – це український бренд дитячого одягу та аксесуарів. Ми створюємо дитячий одяг з натуральної бавовни, а з кусочків, що залишають після крою, шиємо практичні аксесуари. Ми цінуємо і бережемо кожен кусочок тканини, адже віримо, що природа потребує раціонального та розумного використання усіх ресурсів. Наша молода команда понад усе прагне, щоб дитячі товари для милих крихіток були виготовлені саме в Україні.

Це мрія, любов та щастя двох дівчат з різних куточків України, які понад усе бажають внести свою долю у розвиток нашої чудової країни та зробити щасливішою кожну сім’ю.

Це про вас, про ваших дітей, про щастя та любов, що несе в собі натуральна та яскрава продукція нашого бренду.

Ми власноруч розробляємо дизайн, підбираємо кольорову гамму, тканину та фурнітуру, яка буде найніжнішою та найприємнішою для шкіри ваших чудових малюків. А наші аксесуари рятують планету від залишків та відходів тканин, і натомість створють комфорт та затишок у ваших оселях.

Ми уважно слідкуємо за якістю пошиття кожної моделі, надаємо покупцям своєчасну та правдиву інформацію про кожен наш продукт.

Tiny Heart за сімейні цінності, вірність, щасливих дітей. Тому на сторінках нашого інтернет-магазину та груп в соцмережах ви знайдете багато корисної інформацію по вихованню щасливої дитини.

Дякуємо, що Ви з нами!

Tiny Heart – одягаємо дітей у щастя і любов!

Try more on our products

Try more on our products