Login

Register

Login

Register

Топ модних казкових імен з мультфільмів Уолта Діснея

Останніми роками серед батьків набуває тенденція називати дітей іменами казкових персонажів мультфільмів Уолта Діснея. Ми гадаємо, що батькам подобаються милозвучні та оригінальні імена діснеївських персонажів. А ще вони дуже, дуже хочуть, щоб життя їхніх малюків було таке ж яскраве та  чарівне, як у казці).

Соціологи пояснюють моду на імена мультиплікаційних героїв збільшенням популярності продукції компанії Уолта Діснея і інших мультиплікаційних студій. На Заході серед найпопулярніших імен на честь казкових героїв – фея Дінь-Дінь (Тинкербелл) і рибка Немо. Також в цьому році в свідоцтва про народження малюків у США батьки записали такі імена, як Лютик, Пайпер, Стар, Кіззу, Синдерелла, Снуппі, і навіть Гарфілд. Психологи стверджують, що така тенденція спостерігається через те, що батьки хочуть виділити своїх дітей з маси однакових імен, і кращий спосіб зробити це – дати йому незвичайне милозвучне ім’я.

Раніше виявилася тенденція називати дітей героями двох найбільш культових дитячих і молодіжних фільмів, а саме, «Гаррі Поттер» і «Сутінки». Імена Едвард, Белла і Гаррі поширилися повсюдно, причому не тільки в англомовних країнах. В останні роки стали популярними імена з мультфільмів «У пошуках Немо», «Тачки» і «Пітер Пен». А от дівчаче ім’я Ельза (друга головна героїня комп’ютерного повнометражного анімаційного фільму студії Disney «Холодне серце») побило усі рекорди популярності цього року у багатьох країнах світу.

Напишіть відгук

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE