Топ кращих фільмів для вагітних. Як зробити свою декретну відпустку щасливою?

Ви в очікуванні дива? Пам’ятайте, що найважливіше в цей період – це ваш особистий емоційний стан. Нехай навіть увесь світ перевертається догори низом, а ви зробіть собі коханій чашечку запашного трав’яного чаю, візьміть пачечку вівсяного печива і подивіться добре, позитивне кіно.
Tiny Heart блог рекомендує Топ фільмів, що заставлять навіть малюка у вашому пузі посміхатися і реготати)
Найшвидше піднімають настрій комедії: “Весільний переполох”, “Чого хочуть жінки”, “Блондинка у законі”, “Трішки вагітна” (2007), “План «Б»” (2010), “Джуно” (2007), “Кращий друг” (2000), “Там, де серце” (2000), “Джуніор” (1994), “9 місяців “(1995), “Вже хто б говорив” (1989), “Реальна любов” (2003).
Або позитивні мелодрами. Наприклад: “Кейт та Лео”, “Інтуїція”, «Відпустка за обміном”.
А ось після того, як диво здійсниться і ви станете мамою, найпопулярнішим у вашому домі стане канал мультфільмів). Тому, чому б не почати прямо зараз з чудових казок, які можна дивитись, як дорослим, так і дітям: «Мадагаскар», «Льодовиковий період», «Кунг-фу панда», «Ранго», “Принцеса Моана“, старі і добрі ” Том і Джері”, “Скубіду” чи навіть ” Ну постривай” – 100% створять уже дитячу та радісну атмосферу у домі.
Дуже рекомендуємо молодим матусям більше долучатись до мистецтва: слухати концерти класичної музики, дивись балет, бальні танці, документальні фільми про архітектуру та образотворче мистецтво. Нехай малюк ще в утробі переймає усе прекрасне від світу цього.

А ще у цікавому положенні дуже читати позитивні статті, набирати життєвого та материнського досвіду від інших…Для цього ми й створили Tiny Heart блог. Підпишіться на розсилку новин Tiny Heart! Дізнавайтеся першими про нові колекції дитячого одягу, унікальні статті у блозі та миттєво отримайте купон на 50 грн у подарунок.

Ця запис була опублікована в рубриці Tiny Heart Блог. Додайте в закладки постійне посилання.permalink.

Вам може сподобатися!

Leave a Reply