Топ-8 правил, щоб правильно одягати дитину взимку

Взимку вулиці заносить снігом, а тому прогулянки дітям приносять велике задоволення. Мами ж з побоюванням дивляться на снігові бої у дворі: як би дитина не замерз і не застудилас. Тому перед кожним походом взимку на вулицю батьки серйозно продумують, як одягнути дитину.

Якщо раніше дорослі намагалися одягати малюків на шар більше, ніж себе, то сьогодні цей принцип вже не діє. З’явилися речі з легких і теплих тканин, зручне термобілизна і комбінезони з підстібками. Правильно одягнути дитину взимку не складе труднощів, навіть якщо температура сильно нижче нуля.

1. Збираючись на вулицю, спочатку одягніться самі, а потім дитину одягайте, щоб малюк не встиг спітніти поки одягаються його батьки.

2. Гріє не багатошаровий одяг, а вірно підібраний одяг. Тому звертайте увагу на склад тканини одягу та послідовність шарів при одяганні.

3. Дитячий організм зі своїми анатомічно-фізіологічними особливостями істотно відрізняється від організму дорослого. Неможна порівнювати те, як ви відчуваєте холод і як відчуває його дитина. Дорослий організм досить порушений нерегулярними харчуванням, недосипанням, стресами. А визначити замерзла дитина чи ні можна по переніссі, шиї,  ступнях, кисті рук.

4. Рум’яні щоки та ніс – ознака добре, здорово проведеного часу на свіжому повітрі, а не перемерзання.

5. Комфортність одягу, така ж важлива для дитини , як і його теплоізоляція. Якщо одяг дає можливість дитині рухатися швижко, піднімати ручки, вільно повертатися, то рухливість малюка не дасть йому відчути холоду.

6. Білизна дитини повинна бути тільки з натуральних тканин. Завжди, при будь-які погоді цей шар одягу, що безпосередньо контактує зі шкірою дитини повиннен бути 100% натуральним .

7. Нe зав’язуйте дитині рот шарфом: коли шарф зав’язаний навколо рота, і дитина туди дихає, на шарфі утворюється мікросередовище з мікробами, тому від зав’язаного шарфа більше шкоди, ніж користі.

8. Шапка має бути з шерсті чи бавовни хоч наполовину, а ще на підкладці, бажано флісовій, щоб вітер не продував вушка. Якщо в дитини іноді болять вушка, краще вибрати шапку з ущільненням на вушках. Якщо малюк не любить зав’язки на шапці, купи шапку-шолом, яка до того ж закриє шию.


Приклад пошарового одягання для дитини 2-6 років  )

    … додаткові носочки і рукавички  на зміну не забудьте, адже ніжки та ручки завжди мають бути в сухості і теплі.

І НЕХАЙ ЦЯ ЗИМА БУДЕ ВАШИМ ДІТЯМ В РАДІСТЬ 🙂

Ця запис була опублікована в рубриці Tiny Heart Блог. Додайте в закладки постійне посилання.permalink.

Вам може сподобатися!

Leave a Reply