Login

Register

Login

Register

7 цікавих літніх розваг для дітей

З приходом літніх канікул у садках та школах, у дітей з’являється безліч вільного часу. А у батьків виникають роздуми: чим би цікавим та корисним зайняти своє чадо, щоб малюк не проводив занадто багато часу перед комп’ютером та телевізор? Тіnу Heart блог підготував 7 цікавих літніх розваг для дітей, що завжди стануть у нагоді.

Полювання за скарбами
Тут потрібно принаймні два учасники. Складаємо список скарбів, які гравцям потрібно буде зібрати. Це можуть бути шишки, різні види квітів, листя, гілочки незвичайної форми, або щось кругле, трикутне або квадратне, предмети червоного, зеленого або жовтого кольору. Записуємо або озвучуємо цей список маленьким слідопитам, і даємо їм певний час на пошуки. Перемагає той, хто знайшов більше схованих скарбів.

Смуга перешкод
Це групова гра. Тут можна пофантазувати. Використовувати для створення повноцінної смуги перешкод можна все, що підвернеться під руку: покришки, сходи, мотузки, відра… Усе це розставити по доріжці, наче перешкоди для бігу і налаштувати кожну команду на перемогу. Дітям весело, а ви відпочиваєте, поки чекаєте їх на фініші з секундоміром.
Боулінг
Це цікава літня розвага для дітей. Вам знадобляться пластикові пляшки і маленький м’яч, можна пофарбувати пляшки, щоб гра здавалася веселішою. Наповнюємо пляшки водою, розміщуємо їх у дві лінії по 5 штук, і ставимо дітей з м’ячем на відстані 3-5 метрів, залежно від віку. Нехай змагаються)

Садівництво
Це зайняття чудово підійде для одної дитини, без групи галасливих друзів. Виділіть для дитини великий вазон, якщо це на балконі, або маленький клаптик землі на власній клумбі чи городі.
Придбайте насіння красивих квітів чи їстивнної зелені, і посадіть це разом з малюком. Розкажіть йому, як корисно і красиво вирощувати щось власноруч, як за цим доглядати, коли поливати. Дитина відчує, що це її власні рослини і з відповідальністю займатиметься ними.

Полювання за кольорами і формами
На прогулянку в парк можна піти зі спеціальним завданням – відшукати рослини певних кольорів та форм. Знайдені екземпляри можна приліплювати на лист паперу на двосторонній скотч або класти у відсіки картонної коробки. А вдома з цих знахідок зробити красиву аплікацію.

Казковий замок
Відпочиваючи на пляжі, можна погратись у пошук скарбів. Дайте завдання дитині – знайти якнайбільше ракушок, красивих камінчиків і водоростей, що прибило до берега. А потім, разом с усією сім’єю, побудуйте казковий замок прикрашений знахідками вашої дитини. Не забудьте зробити сімейне фото з цією літньою розвагою.

«Бризкалки»
Найпростіша та найосвіжаюча літня розвага для дітей у жарку пору. Відшукайте пластикові пляшки, наповніть водою помірної температури, зробіть дірочки у покришках, та випустіть дітлахів у двір обливатися. При цьому варто, щоб дитина була одягнута в натуральний та легкий одяг, який легко висихає і дає шкірі малюка дихати.

Частіше прогулюйтесь у парках, влаштовуйте маленькі пікніки з легкими перекусами, знайомте своїх малюків з іншими дітьми, новими літніми іграми та розвагами. І  нехай це літо буде незабутнім для кожного!

Вам буде цікаво: “Особливості догляду за дитиною влітку”

Напишіть відгук

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE