ТОП самих популярних імен новонароджених у 2016

Розпочався новий рік, тепер можна й підсумовувати, якими іменами найчастіше називали українські батьки своїх немовлят у минулому 2016 році.

15 самих популярних імен новонароджених хлопчиків у 2016:
– Матвій
– Максим
– Артем
– Владислав
– Данило
– Юрій
– Олександр
– Денис
– Богдан
– Марко
– Давид
– Андрій
– Маркіян
– Остап
– Володимир
15 самих популярних імен новонароджених дівчаток у 2016: 
– Софія
– Анна
– Анастасія
– Вікторія
– Вероніка
– Марія
– Яна
– Злата
– Соломія
– Дана
– Ангеліна
– Марта
– Єва
– Дарина
– Христина

Були у 2016 зареєстровані і такі дивакуваті імена: Домисел, Влоята, Кіпріада, Боцан, Леайда, Еджі, Камо, Айва, Хрусталіна, Хрізон, Мартін-Лютер, Добриня-Микитович.

Користувалися популярністю й  імена героїв іноземних телесеріалів та мультфільмів, особливо полюбляють батьки імена придумані своїм персонажам мультиплікатором Уолтом Діснеєм.

Хто задає тренди на модні імена кожного року? Культурні настрої та історичні події впливають на популярність певних імен у той чи інший час. Зараз в Україні усе активніше розвивається своя музика, своє кіно, сучасне книговидавництво, тому патріотичні погляди та мода на усе своє і формуватиме симпатії до певних імен. За нашими спостереженнями, навіть зірки естради, що народили чи очікують на малят у цьому році, називатимуть їх більш звичними для нашого вуха іменами. Тому через років 7 за шкільними партами сидітимуть дітки з традиційними іменами: Анна, Софія, Марія, Єва, Катерина, Дмитро, Олександр, Іван, Тимур і Артем. Та найважливіше, щоб усі вони були здоровими та щасливими 🙂

Ця запис була опублікована в рубриці Tiny Heart Блог. Додайте в закладки постійне посилання.permalink.

Вам може сподобатися!

Leave a Reply