Новина від Марка Цукерберга. Засновник Facebook та його дружина Прісцилла Чан стануть батьками вдруге

Ось таку чудову новину Марка Цукерберг – засновника нашої улюбленої мережі Facebook  опублікував на своїй соціальній cторінці.

“Прісцилла і я щасливі поділитися, що ми очікуємо ще одну дівчинку! Після нелегких родів Макс, ми не були впевнені чого очікувати і чи ми зможемо мати ще одну дитину. Коли Прісцилла і я вперше дізналися, що вона вагітна знову, наша перша надія була на те, щоб дитина була здорова. Моя наступна надія була, що це буде дівчинка. Я не можу думати про більший дар, аніж мати сестричку і я дуже щасливий, що Макс і наш новий малюк матимуть один одного.

Я виріс з трьома сестрами, і вони навчили мене вчитися у розумних, сильних жінок. Вони були не тільки мої сестри, але одні з моїх кращих друзів. Вони досягнули успіху в написанні книг,  у співі, музиці, спорті, куховарстві і своїй кар’єрі. Вони показали мені, як конкурувати і досі разом сміються над цим.

 

Сестри Цукерберг і Марк Цукерберг
Прісцилла виросла з двома сестрами, і вони навчили її наскільки важлива сім’я, турбота про інших і важка робота. Вони підтримували один одного, як студенти коледжу,  так і в своїй кар’єрі в медицині і бізнесі. У них є так багато міжособистих жартів, які  тільки брати і сестри можуть зрозуміти.

Ми всі кращі люди через сильних жінок в нашому житті – сестер, матерів і друзів. Ми не можемо дочекатися, щоб привітати нового малюка і зробити все можливе, щоб виховати ще одну сильну жінку.”

 

Сестри Чан.

Прямий переклад з оригіналу на українську мову спеціально для читачів Tiny Heart Blog
Читати повний оригінальний текст: https://www.facebook.com/zuck?pnref=story
Читайте схожу публікацію “Лист до нашої доньки. Марк Цукерберг

Ця запис була опублікована в рубриці Tiny Heart Блог. Додайте в закладки постійне посилання.permalink.

Вам може сподобатися!

Leave a Reply