Login

Register

Login

Register

Літо і діти. Особливості догляду за дитиною влітку

Довші дні, світлі ночі і більше тривоги за безпеку наших дітей на жарких літніх майданчиках, у парках та басейнах. Так, це літо. І перш ніж випустити свого малюка з дому на вулицю, ви робите все можливе, щоб захистити його від сонця, комах і травм.

Застосування сонцезахисного крему
Для догляду за дитиною з шести місяців і старше, на звичайну літню прогулянку достатньо сонцезахисного крему з фактором захисту від сонця (SPF) 15-25. Важливо нанести його за 15 до 30 хвилин до виходу на сонце, повторно через кожні дві години або після плавання, і витиранням рушником. Слідкуйте за часом, адже правильне застосування і повторне нанесення більш важливі фактори, ніж використанням продукту з більш високим SPF.

Літній одяг
Одягнути дитину правильно влітку найлегше, якщо слідувати кільком правилам: одяг повинен бути лише натуральним (бавовняним або льняним), надавайте перевагу світлим кольорам одягу, придбайте малюку веселі окуляри та красиву косинку (бандану, панаму), з якою він не захоче розлучатися усе літо.

Час прогулянок
Тримай дітей у віці до дванадцяти місяців подальше від прямих сонячних променів, у прохолоді та затінку від 10 ранку до 4 вечора . Дітей від одного року не варто вивозити на прогулянку від 11 до 3 обіду.

Пильний нагляд
Звичайно, кожна мама старається бути максимально уважною до дитини під час прогулянки, але інколи ми самі не помічаємо, як відволікаємось, тож встановіть для себе два непорушних правил на цей випадок:

  • залишайте свій стільниковий телефон у сумочці, коли дитина катається на гойдалках чи плаває у водоймі. Це найнебезпечніші ігри, де ваша пильність потрібна особливо;
  • перевірте ігровий майданчик, гойдалки чи басейн, на справність, відсутність гострих та небезпечних предметів навколо, ще до того, як дитина почне там гратися.

Остерігайтеся комах

Обов’язково застосовуйте спреї проти комарів, коли збираєтесь у ліс та на водойми з малюком. Перед початком використання перевірте даний спрей на можливість алергічної реакції на нього у малюка, нанесіть лише маленьку частину шкіри дитини на ніжці. Перевірте рослинність навколо на наявність кліщів.

У догляді за дитиною влітку вам допоможе декілька розумних речей, які лікарі і Tiny Hear блог рекомендує батькам мати завжди під рукою:
– мобільний телефон
– вода
– лікарські препарати від хронічних захворювань
– бинти
– антибіотик
– Icepack від синців
– сонцезахисний крем
– головні убори та сонцезахисні окуляри
– засіб від комах
– пінцет
Нехай вас не налякають усі ці засоби і перестороги. Літо – час для розваг, лише трішки уваги та вірний догляду за дитиною з вашої сторони, і усе буде позитивно та безпечно.
Незабутніх літніх пригод!

Напишіть відгук

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE