5 простих підказок, як привити хороший смак дитині

Зима не час для гарного одягу, головне, щоб серденьку було тепло) Так, згідні! Але одягнути малюка тепло і красиво не так уже й складно. І дитина буде у хорошому настрої, і оточуючі полюбляють похвалити зі смаком та в тон одягненого карапуза. Важливо, що обираючи одяг дитині ви формуєте її смак та ставлення до краси. Це справді так)

  • Карапуз починає свій розвиток вже в утробі, але візуальний смак починає формуватися з народження, тому мамі необхідно носити кольорові речі, такий одяг, щоб самій собі подобатися.
  • “Зона найближчого світосприйняття”. Дитина копіює все що її оточує. Тому, звичайно, не лише мама, але тато, сестрички і братики повинні  за собою стежити, показуючи приклад новонародженому. Він в будь-якому випадку почне вас копіювати.
  • При виборі одягу для дитини підключайте фантазію, намагайтеся обирати різні кольори та фактури,  цікаві аплікації та принти. І обов’язково питайте її думку: подобається їй те, у що ви її одягаєте чи ні. Якщо думка мами і дитини не збігаються, потрібно обов’язково вислухати думку дитини.
  • “Одягнуся тільки так і ніяк інакше”, мама повинна пояснити, чому так не треба одягатися, а далі дитина отримає свій власний досвід. Не варто примушувати носити щось на свій власний смак, потрібно задавати питання, потрібно прислухатися до дитини. Свобода вибору та реалізації власних уподобань теж дуже важлива, як для дівчаток, так і для хлопчиків.
  • Ми звикли думати, що зовнішній вигляд хлопчикам не важливий, але насправді багато з них люблять одягатися і обирати собі одяг в магазині разом з мамою. І це нормально,  у них теж формується відчуття естетичного сприйняття навколишнього світу.

В якості гри можна дозволяти дітям приміряти дорослий одяг. Це гра, а гра розвиває. До речі, немає нічого страшного в тому, що хлопчик приміряє мамин одяг, а дівчинка татів. Це всього лише потяг до краси і дитяча цікавість.

Найважливіше, щоб власний одяг створював дитині хороший настрій. Згодом вона зрозуміє, які кольори добре виглядають разом і що не можна одягати класичні брюки з кросівками) Але все це, звичайно, не без вашої допомоги!

Ця запис була опублікована в рубриці Tiny Heart Блог. Додайте в закладки постійне посилання.permalink.

Вам може сподобатися!

Leave a Reply