Дитяча книга “ОДИН ВДОМА”. John Tompson «HOME ALONE»

Обожнюю книжкові магазини, нещодавно була закордоном, понад годину провела в книжковому царстві одного з центральних “бук сторів”. Оглядала новинки, ілюстрації, обирала книги для власного прочитання. А дитячий відділ захопив мене цілком. Так захотілося взяти чашечку гарячого молока, бабусині теплі пиріжки і поринути у казковий світ дитячої літератури, все як у дитинстві)

Я помітила там нову чудову книгу …  була впевнена, що знайду її на полицях українських книжкових магазинів і обов’язково куплю для своєї дорогої племінниці.

Зараз, напередодні зими і  Дня Святого Миколая я уся в пошуках цієї книги. Поділіться, будь-ласка, інформацією, якщо хтось бачив книгу Джона Томпсона “Один вдома” в продажі  українською чи англійською мовою. Дуже хочеться, окрім красивого одягу бренду Tiny Heart http://www.tinyheart.com.ua/product-category/promo  подарувати коханій племінниці саме цю книгу.

Дитяча книга з картинками за мотивами фільму “Один вдома” вийшла у 2015 році. Не лише діти, але й дорослі радіють тому, що їх найулюбленіший новорічний фільм обзавівся книжкової версією, та ще й якою! Одного погляду на ці барвисті ілюстрації достатньо, щоб перейнятися ностальгією і новорічним настроєм.

ОДИН ВДОМА

John Tompson «HOME ALONE»

Переклад з англійської.

Джон Томпсон «ОДИН ДОМА»

ЧАСТИНА I: Різдво

НАПЕРЕДОДНІ РІЗДВА

До Різдва залишалося кілька днів. Місто помітно змінювало свій образ. Різнобарвні гірлянди вогнів, ілюмінації, ошатні вітрини магазинів нагадували про чудове свято, якого з нетерпінням чекали і дорослі, і діти. Навіть тихі вулички Монтауна, самого спокійного кварталу в Чикаго, помітно оживали. Раз у раз сновигали городяни, стурбовані купівлею подарунків для своїх близьких.

Погода стояла по-зимовому морозна і суха. Часто падав сніг, покриваючи вулиці і дерева. Міські служби не встигали його розчищати.

Нарядні ялинки виблискували своєю розкішною оздобою. Від них виходило відчуття особливої святковості, передчуття чогось незвичайного. Скоро тут з’явиться чарівний Санта-Клаус з величезним мішком різнокольорових блискучих пакуночків. І буде виконувати найзаповітніші бажання.


Різдво – надзвичайне свято. У кожній родині до нього готуються особливо ретельно, запасають щось надзвичайно смачне, прикрашають кімнати, створюючи атмосферу піднесеності і урочистості…

Ця запис була опублікована в рубриці Tiny Heart Блог. Додайте в закладки постійне посилання.permalink.

Вам може сподобатися!

Leave a Reply