Лист до нашої доньки. Марк Цукерберг

  Дорога Макс, твоїй мамі і мені досі не вистачає слів, щоб описати надію, яку ти дала нам на майбутнє. Твоє нове життя повне обіцянок і ми сподіваємося, що ти будеш щаслива і здорова, щоб дослідити його сповна. Ти дала нам привід задуматися про світ в якому, ми сподіваємось, ти будеш жити.
Як і всі батьки, ми хочемо, щоб ти росла у кращому світі, ніж у нас сьогодні.
У той час як заголовки часто зосереджені на тому, що це неправильно, у багатьох відношеннях світ стає кращим. Здоров’я поліпшується. Бідність скорочується. Знання зростають. Люди об’єднуються. Технологічний прогрес у всіх областях означає, що твоє життя має бути значно кращим, ніж у нас сьогодні.
Ми зробимо нашу частку, щоб це відбулося, і не тільки тому, що ми любимо тебе, але і тому, що ми несемо моральну відповідальність за всіх дітей в наступному поколінні.
  Ми вважаємо, що всі життя мають рівну цінність, і що це включає в себе набагато більше людей, які будуть жити в майбутніх поколіннях, чим живуть сьогодні. Наше суспільство зобов’язане інвестувати зараз, щоб поліпшити життя всіх тих, хто приходить в цей світ, а не тільки тих, хто вже тут.
Але зараз ми не завжди колективно направляємо свої ресурси на найбільші можливості і проблеми з якими зіткнеться ваше покоління.
  Розглянемо хвороби. Сьогодні ми витрачаємо приблизно в 50 разів більше, як суспільство, лікуючи людей які хворі, ніж ми інвестуємо в дослідження, так щоб в першу чергу не захворіти.
Медицина лише є справжньою наукою менш ніж 100 років і ми вже бачимо безліч препаратів для лікування деяких захворювань і хороший прогрес для лікуванні інших. Оскільки технології зростають, у нас є реальний шанс на запобігання, лікування або управління рештою захворювань вже в найближчі 100 років.
  Сьогодні більшість людей вмирають від п’яти речей – хвороби серця, рак, інсульт, нейродегенеративних і інфекційних захворювань – і ми можемо прогресувати швидше в цих та інших проблем.
Як тільки ми зрозуміємо, що твоє покоління і покоління твоїх дітей може не страждати від хвороб, ми всі разом повинні направити наші інвестиції трохи більше в майбутнє, щоб зробити це реальністю. Твоя мати і я хочемо зробити і наш внесок.
На лікувати захворювань потрібен час. За короткий період – п’ять або десять років, великої різниці може бути не помітно. Але в довгостроковій перспективі насіння, що посіяні тепер буде рости і в один прекрасний день ти або твої діти будуть бачити те, що ми можемо тільки уявити собі: світ без страждань від хвороб…

 

 

  Є так багато можливостей для цього. Якщо суспільство приділить більше своєї енергії на ці величезні проблеми, ми залишимо вашому поколінню набагато кращий світ.
Ми віддамо 99% наших акцій Facebook – в даний час близько 45 мільярдів доларів – протягом нашого життя, щоб просунути цю місію. Ми знаємо, що це невеликий внесок в порівнянні з усіма ресурсами і талантами тих, хто вже працює над цими питаннями. Але ми хочемо, щоб робити те, що ми можемо, працюючи разом з багатьма іншими…
Ми можемо домогтися прогресу на шляху до цих можливостей тільки стоячи на плечах експертів – наших наставників, партнерів і багатьох неймовірних людей, хто робить свій внесок у цю сферу.
І ми можемо зосередитися тільки на обслуговуванні цієї спільноти і місії, тому що ми оточені люблячими сім’ями, друзями і дивовижними колегами. Ми сподіваємося, що ти будеш мати такі глибокі і піднесені відносини у своєму житті також.

 


 


  Макс, ми любимо тебе і відчуваємо велику відповідальність, щоб залишити цей світ кращим для тебе і всіх дітей. Бажаємо тобі життя наповненого тією ж любов’ю, надією і радістю, що ти даєш нам. Ми не можемо дочекатися, щоб побачити, що ти принесеш у цей світ.
З любов’ю, мама і тато

Прямий переклад з оригіналу на українську мову спеціально для читачів Tiny Heart Blog
Читати повний оригінальний текст: https://www.facebook.com/notes/mark-zuckerberg/a-letter-to-our-daughter/10153375081581634

Ця запис була опублікована в рубриці Tiny Heart Блог. Додайте в закладки постійне посилання.permalink.

Вам може сподобатися!