5 київських парків для красивої осінньої прогулянки з дітьми

Коли хочеться менше людей, більше природи, дерев та гармонії. А ще, щоб коханому малюку поруч було цікава і він не порушував вашу гармонію криками: “Мама, тато, мені скучно”… тоді вас саме сюди)

1. Парк “Феофанія”
Тут можна відпочити біля ставків та фонтанів, посидіти в альтанках і пограти з дітьми на ігрових майданчиках.
У парку кожні вихідні проводиться розважальна сімейна програма з аніматорами, конкурсами, іграми, живою музикою, дитячими атракціонами та мастер-класами, а також сімейними кафе під відкритим небом.
Адреса: Київ, вул. Академіка Лебедєва

2. Майданчик загадок для малюків на Пейзажній алеї

Дитячий парк був створений стараннями самих киян. Автором казкового проекту став уже відомий художник і скульптор Костянтин Скритуцький. На пейзажній алеї зручно розмістилися гігантські коти-стоноги, слони-фонтани, закохані зебри і гігантські горобці. А на стінах викладена мозаїка з дитячими обличчями, навіть такий невід’ємний атрибут, як сміттєві урни не обділений увагою – вони виконані у вигляді гральних кісток-кубиків. Діти і дорослі тепер мають можливість відпочити на лавочках у формі кролика, ворони і кота. Дитячі гірки зроблені за мотивами казки, тут і чарівний кролик, і чеширский кіт, і чарівна гусениця.

Адреса: перехрестя вулиць Володимирської та Великої Житомирської

3. Куренівський парк

Куренівський парк – парк культури і відпочинку площею 8 гектарів, розташований в Подільському районі Києва.
У парку є фонтан, дитячий майданчик і дитячий Автомісто. У 2000-х роках Куренівський парк відреставрували – замінили лавки, зробили нові доріжки та освітлення.
Адреса: вулиця Кирилівська

4. Парк Перемоги

У 2004 році його повністю реконструювали. Після реконструкції територія парку збільшилася до 66 га – занедбане болото в кінці парку осушили і перетворили в озеро. На двох мостах над озером можна помилуватися на диких качок.
Парк Перемоги великий за площею з різноманітною рослинністю, просторий та спокійний.
Незважаючи на історичну тематику, цей парк дуже люблять діти та молодь. Тут багато атракціонів, гойдалок, гірок. Є в парку колесо огляду, з якого відкривається панорама Правого берега.
Адреса: вулиця Генерала Жмаченка, метро Дарниця

5. Сирецький парк

Сирецький парк сам по собі вже диво, оскільки ніхто і подумати не міг, що в століття сучасності в центрі міста збережеться така природа. Це відносно невеликий парк, але з чистим повітрям,  віддалений від доріг і насичений високими деревами і густими чагарниками, зі своєю спортивним майданчиком, з тренажерами, дитячим майданчиком, численними лавками вздовж центральної алеї, а головне зі своєю Дитячої залізницею близько 2,8 км,
Справжній локоматив везе справжні вагони, в яких і їдуть дорослі зі своїми дітьми. Дитина-провідник перевіряє у дитини-пасажира квиток, пробиваючи звичайним дироколом дірку. На станціях діти-провідники змінюються, діти-ремонтники перевіряють технічні стан вагонів.
Адреса: вул. Тимофія Шамрила, 4 біля станції метро Дорогожичі

Насолоджуйтесь осінньою прогулянкою!

Ця запис була опублікована в рубриці Tiny Heart Блог. Додайте в закладки постійне посилання.permalink.

Вам може сподобатися!

Leave a Reply