5 дієвих способів відучити дитину від планшета

Куди ми уже без новітніх технологій, усіляких планшетів, ноутбуків та модних гаджетів. Але тут обережно… не допустіть, щоб це займало увесь вільний час дитини і замінило їй паперову книгу, футбол у дворі та кращого друга Сашка! І якщо залежність уже помітна, тоді дійте негайно.
1. Почніть із себе
Дитина в усьому прагне наслідувати своїх батьків. Якщо щодня вона бачить дорослих, які проводять весь вільний час біля телевізора або за комп’ютером, не варто очікувати від нього раптової любові до ігор з однолітками або захоплення читанням.

2. Знайдіть альтернативу
Обов’язково пропонуйте альтернативну діяльність, бажано – соціальну. Якщо немає можливості ходити в садок або школу раннього розвитку, гуртки та студії, регулярно відвідуйте дитячий майданчик!

3. Придумайте спільну роботу
Залучайте дітей до простих побутових справ – готування, прибирання , закупівлі продуктів , догляду за домашніми вихованцями, праці влітку на дачі.

4. Запишіть дитину в секцію
Більшість дітей дуже активні і знаходять сили побешкетувати , побігати і пограти, навіть коли батьки падають з ніг від втоми. І ось тут на допомогу приходить спорт і все , що з ним пов’язано – басейни, скейтбординг, ролики, танці, скеледроми, батути і т.д.

5. Навчіться казати «ні»
Пам’ятайте: дорослий має повне право ввести заборону на користування планшетом! Не обов’язково повністю викреслювати його з життя , можна встановити часовий ліміт ( 15, 30, 60 хвилин в день ) або ввести спеціальні рамки – не можна користуватися планшетом під час їжі, приходу гостей, спілкування з рідними.

Ця запис була опублікована в рубриці Tiny Heart Блог. Додайте в закладки постійне посилання.permalink.

Вам може сподобатися!

Leave a Reply