Хто твої друзі?

Вам потрібні друзі ? І діткам вони дуже потрібні.
У дошкільному віці друзями, як правило, стають найбільш близькі для гри діти, сусіди по двору, діти з садочку, діти друзів батьків. І оскільки багато діток підходять під цей критерій, то на питання Хто твої друзі? дитина молодшого віку видає цілий список імен. Пізніше коло друзів звужується – вони починають вибирати виходячи з власного смаку і взаємних інтересів.
Завдання батьків – розповісти своєму чаду про цінності дружніх відносин. Навчити розуміти і поважати своїх друзів уже з самого маленького віку. Допоможіть своїм дітям побудувати хороші, правильні дружні відносини з однолітками.

1.Заохочуйте свою дитину до знайомства, спільної гри і розмови з новими дітками.
Бачите малюка на велосипеді, тоді витягайте велосипед свого карапуза і гайда кататися разом)

2. Не критикуйте інших  дітей у розмові, узагалі не критикуйте нікого при дитині. Навколо занадто багато критики, дитина ще встигне це почути зі сторонніх вуст.

3.Якщо ви відчуваєте, що котрийсь з друзів неправильно себе поводить і має не хороший вплив на вашу дитину, запросіть його у ваш дім гратися чи прогулятись разом, тоді ви матимете змогу позитивно вплинути на їхні відносини.

4. Встановіть часові обмеження, щоб дитина розуміла, що ігри та друзі – це весело, але час у родині важливіший усього.

5. Приймайте участь з малечею у соціальних подіях: ярмарках, заходах волонтерства, виставах. Це чудово привчить її до відчуття колективу, навчить допомагати один одному, не боятися натовпу. Навіть, якщо ваше чадо ще у маленькому віці – такі події залишать яскравий, позитивний слід у його свідомості.

Батькам не варто старатися обирати дитині друга, але мати позитивний, лояльний вплив на коло її оточення потрібно )

Ця запис була опублікована в рубриці Tiny Heart Блог. Додайте в закладки постійне посилання.permalink.

Вам може сподобатися!

Leave a Reply