Новинки мультиплікації на кінець 2016 та 2017 рік. Cкоро на екранах.

Мультиплікація – це мистецтво, що приносить радість, щастя та багато повчального, як дітлахам, так і нам – дорослим дітям). Мультики створюються за допомогою поетапного фільмування намальованих персонажів, об’єктів та їхнього руху. Потім усі ці елементи складаються в одне. Коли ж був знятий перший мультфільм? Це було давно, ще у 1877 році французький художник Еміль Рейно вперше продемонстрував намальовані фігурки зі звуковим супроводом.

Подальший розвиток кіноматографії дозволив створювати не тільки короткометражні, а й повнометражні мультфільми та мультсеріали,  що полюбилися і дітьми, і дорослими. Всі персонажі в мультфільмах є творчістю і фантазію художника-аніматора, кожен з них має свої особливі риси та неповторну харизму. Сам жанр мультиплікації покликаний вчити добру та красі. Адже не дарма майже всі персонажі малюються симпатичними, милими, а добро завжди перемагає зло. Особливе задоволення дивитися мультфільми в кінотеатрах. На великому екрані краще видно найдрібніші подробиці та елементи не тільки персонажів, але і прилеглого до них мультяшного “світу”.

І якщо ваші малюки уже переглянули усі старі та нові мультфільми, то ми уже в пошуках зовсім нових. Чим же порадують нас художники-аніматори під кінець 2016 та у 2017 році ?

1. Найближчий новий мультик – “Моана”. Історія в котрій головна героїня відправляється в плавання до легендарного острова в компанії напівбога Мауї, який готовий захистити її в цій небезпечній пригоді.

Прем’єра в Україні: 22 грудня 2016 року

2. “Шлях до слави”. У цьому мультфільмі Коала на ім’я Бастер приймає на роботу свого кращого друга, щоб той допоміг йому розкрутити свій театр, організувавши конкурс співу. Буде весело).

Прем’єра в Україні: 29 грудня 2016 року

3.Лего. Фільм: Бетмен”. Звичайного будівельника Эммета приймають на посаду Вибраного, який має врятувати усіх жителів всесвіту Лего.

Прем’єра в Україні: 09.02.2017 року

 

5. Космічний джем 2″. Фантастична комедія , яка була дуже популярна в 90-ті роки за участю Майкла Джордана. Цього разу роль зірки баскетболу виконає гравець команди «Клівленд Кавальєрс» Леброн Джеймс. Подорослішали шанувальники попередньої частини вже в передчутті мультяшно-спортивного видовища.

Прем’єра в Україні: весною 2017 року

6. “Гидке Я 3”. І знову в ефірі Міньйон(Посіпаки). «Гидке я 3» – це очікуваний повнометражний комп’ютерний мультиплікаційний фільм кіностудії Іллюмінейшн Интертейнмент про кумедних мінйончиків.

Прем’єра в Україні: 28.06.2017 року

7. “Тачки 3”. Продовження пригод симпатичного автомобіля Блискавка КакКуін і його вірних друзів. Американський 3D комп’ютерно-анімаційний пригодницько-комедійний фільм, знятий на студії Pixar. Він є продовженням фільмів «Тачки» (2006) і «Тачки 2» (2011).

Прем’єра в Україні: влітку 2017 року

8. “Тролі”. Історія походження ляльок з хвилястим волоссям і пронизливими очима. Вони високі та низькорослі, повненькі та стрункі, але неодмінно життєрадісні, а ще їх завжди тягне на пригоди.

Прем’єра в Україні:  09.02.2017 року

Tiny Heart за добрі мультики !

Ця запис була опублікована в рубриці Tiny Heart Блог. Додайте в закладки постійне посилання.permalink.

Вам може сподобатися!

Leave a Reply