Ми самі не точно розуміємо значення слова «ЩАСТЯ» і дітей не вірно вчимо!

Зробити життя своєї дитини щасливим – стає першою та найважливішою метою матусь і татусів уже з моменту народження малюка.

І тоді починається: ми любимо, оберігаємо, всіляко розважаємо своє серденько…і це неймовірне щастя… Пізніше ми вибраємо з ким йому краще дружити, у який садок краще піти і у якому школу – і це теж необхідність… Усі ці дії створюють короткочасні моменти захоплення, перемоги, ейфорії та щастя, АЛЕ ЦЕ НЕ ЗОВСІМ ТЕ, ТОЧНІШЕ ЗОВСІМ НЕ ТЕ, ЩО СТВОРЮЄ ПОЧУТТЯ ПОСТІЙНОГО ГАРМОНІЙНОГО ЩАСЛИВОГО ЖИТТЯ.Тому, що першопричиною щастя є  не подія, не люди і не речі, а внутрішнє розуміння і уміння дитини бути щасливою!

Останні наукові дослідження показують незвичні нам відкриття.Щастя в дорослому віці являється у деякій мірі результатом вдачі та зовнішніх факторів, що відбувалися з людиною у її дитинстві,  але у більшій мірі – продуктом власних розумових, емоційни та фізичних звичок, більшість з яких з’явиляються ще у несвідомому віці.

Як би дивно і занадто просто це не звучало, але щастя – це звичка!

З дитинства малюк переймає сотні звичок, але ПРОБЛЕМА в тому, що робить він це не свідомо, а через оточуючих.ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ – оточуючі, в першу чергу бутьки, повинні зосередитись на деталях і уважно прививати дитині лише правильні звички.

Узагальнено скажемо, що розуміння щастя у дитини тісно пов’язане з трьома звичками.

1. Що вона думає, як відчуваєм світ і сприймає досвід, що приходить уже з перших днів життя.

2. Якими вправами, видами спорту і хоббі захоплюється, яку їжу вживає, як довго і якісно спить, якими людьми оточена, з яким настроєм прокидається, засипає і як часто посміхається.

3. Як дитина відчуває самоконтроль, незалежність, відповідальності, соціальний статус, патріотизм, справедливість і власну гідність.

Одже, чи можуть батьки допомогти своїй дитині змалечку розвивати навички бути щасливою?

Уже  наступного тижня Tiny Heart Bog поділиться унікальною інформацією у власній статті “Звичка посміхатися життю.І як правильно до неї привчати свою дитину.”

Для того, щоб щастя вашої дитини було не тимчасовим і короткочасним, а постіним, гармонійним станом, найміцнішою, найкориснішою звичкою у її житті.

Вам може сподобатися!

Leave a Reply