Login

Register

Login

Register

Для хороших татусів… щоб стати ще кращими ;)

Кожен день близько 1100 чоловіків в Україні стають татками.  І це у суспільстві, що чітко переходить від ролі жінки, як головної виховательки та доглядальниці, до рівноцінного “мама + тато” виховання та догляду за нащадками. Однакова відповідальність батьків за дитину не лише зміцнює сучасну сім’ю, а й надає більше можливостей і радості дитині.
Жінка стає обізнаною у материнській справі ще задовго до народження первістка, а от чоловік усвідомлює що він батько лише у процесі росту малюка.
Ось кілька підказочок, хороші татусі, що допоможуть вам стати ще кращими. 😉

1. Їжте разом.
І немає значення – сніданок, вечеря чи фруктова тарілки після їжіТрапеза разом створює відчуття спільного простору, одного смачного діла, спонукає до розмови.

2. Забезпечте своїй дитині правильну життєву модель.
Можливо, ви не уявляєте, але ви перша рольова модель для свого малюка. Тож покажіть донці, на прикладі свого відношення, яку повагу та піклування вона повинна отримувати від чоловіків у майбутньому, доведіть сину, що ви любите життя і поважаєте людей навколо, що завжди готові захистити свою сім’ю та країну.
Ви в очах дитини її особистий герой!

3. Наполягайте, щоб ваші діти читали.
Зрозумілощо телебачення та техніка домінують у нашому житті з кожним днем все більше, але знайдіть час почитати, просто почитати книгу своєму карапузу. Читайте їм, коли вони зовсім маленькі, читайте разом, коли вони уже вивчать літери і просіть їх читати вам вслух, коли вони уже будуть в змозі це робити самі.

4. Навчіться вислухати.
Якщо ваша дитина має сказати щось, вислухайте її думку від початку до кінця не перебиваючи.

5. Дотримуйтесь своїх обіцянок, якщо сказали, що на вихідних влаштуєте пікнік у лісі, малюк чекатиме цього з нетерпінням. Невиправдані сподівання небезпечні для дитячої психіки.

6. Поводьте себе з дитиною однаково, що вдома, що на людях.
Якщо ваша поведінка вдома м’яка і поступлива, а на людях строга та холодна, малюк взагалі заплутається, який у нього татко 🙂

7. Виховуйте дітей своїм авторитетом, силою характеру, помірною строгістю, але не злістю і негативними словами.
Усвідомте, що бути татом – це постійна робота, на яку вас колись найняли і уже ніхто, ніколи не може звільнити. Навіть, якщо проблеми на роботі, непорозуміння в сім’ї чи образи на дружину – ви тато своєї дитини. І це абсолютно окрема, незалежна від жодних обставин роль, що у більшості випадків не потребує надзвичайних зусиль, а лише багато уваги та любові – це творить дива з кожною дитиною!

ЛЮБІТЬ ОДИН ОДНОГО!

Напишіть відгук

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE